Stellantis збереже всі 14 брендів як мінімум до 2022 року

Глава новоствореного концерну Stellantis Карлос Таварес розповів про плани підтримувати інвестування в розвиток брендів Alfa Romeo і Lancia протягом 10 найближчих років.

У планах Stellantis – закріпити за марками Alfa Romeo і Lancia завдання створити, а також реалізувати нову модельну стратегію. За словами топменеджера, Alfa Romeo має велику цінність в очах клієнтів, тому відмовлятися від нього буде нерозумно. Правда бренду необхідно розширюватися, для чого треба прислухатися до думки потенційні клієнтів. Глава концерну Stellantis зазначив неминучість електрифікації модельного ряду Alfa Romeo.

«Кожному з наших брендів ми дамо можливість під керівництвом сильного директора визначити власне бачення, скласти стратегію розвитку і використовувати активи Stellantis для реалізації своїх бізнес-ідей», – розповів Таварес в інтерв’ю Autocar.

Нагадаємо, що продажі нових автомобілів в Європі поступово відновлюються після пандемії коронавірусу навіть попри те, що обмеження, пов’язані із захворюваністю, зберігаються на ключових ринках. Реєстрації автомобілів концерну Volkswagen Group, найбільшого автовиробника Європи, зросли на 46%, а продажі Stellantis, що займає друге місце, підскочили на 141%. Реєстрації компанії Renault Group виросли на 70%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk


Коментарі
Завантаження...