Stellantis відродить свою легендарну модель у вигляді електромобіля

Stellantis активно просуває лінійку нових електрифікованих моделей у США, розпочавши з нових купе та седанів Charger. Очевидно, автовиробник використовує своє багате минуле, щоб плавно ввести покупців у майбутнє. Наступним кроком у цьому може стати відродження легендарного масл-кара.

30 квітня 2024 року Stellantis подала заявку на реєстрацію товарного знаку Cuda в США. Хоча це не є підтвердженням повернення легендарного Plymouth, варто зазначити, що автовиробник відмовився від цього товарного знака у 2020 році, і це його перша спроба повернути назву.

Як зазначив Motorauthority, який першим повідомив про реєстрацію товарного знака, цікаво, що у заявці Stellantis конкретно вказує, що назва буде застосовуватися до «моторних транспортних засобів, а саме концептуальних автомобілів». Це може означати, що автовиробник планує представити нову версію свого легендарного олійного автомобіля у вигляді концепту на одному з майбутніх автосалонів.

Хоча назва Cuda іноді використовується для позначення будь-якого Plymouth Barracuda, вперше вона офіційно з’явилася в 1969 році і належала до комплектації з двигунами 340, 383 або 440 Super Commando V8.

Через рік автомобіль змінив покоління, і комплектація Cuda повернулася як спортивна версія. Тоді модель була тісно пов’язана з Dodge Challenger.

Повернення Cuda буде непростим завданням з погляду брендингу, оскільки марка Plymouth була офіційно закрита у 2001 році. Однак Dodge вже показав, що готовий креативно переосмислювати старі назви, як у випадку з новим Hornet.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motorauthority.com