Стартувало виробництво нового Volkswagen Caddy Maxi

Перші комерційні моделі Volkswagen Caddy п’ятого покоління вже почали надходити дилерам, а навесні асортимент поповниться новим Caddy Maxi. Обидві моделі проводяться на заводі в Познані в Польщі.

Новий Volkswagen Caddy Maxi вже став на конвеєр заводу німецької марки в Познані. Польський виробничий майданчик взяв на себе світове виробництво нової комерційної моделі, найкомпактнішої із запропонованих, в різних варіантах кузова, починаючи з нових Caddy Cargo і Caddy Turismo. Модель буде пропонуватися з дизельним двигуном 2.0 TDI потужністю 122 к.с., з переднім приводом і 6-ступеневою механічною коробкою передач або 7-ступеневою автоматичною DSG з подвійним зчепленням.

Volkswagen Caddy Maxi – це варіант Caddy зі збільшеною до 2970 мм колісною базою і довжиною 4,85 м, який буде доступний в вантажній, пасажирській і вантажопасажирській версіях. Доповнять комерційну пропозицію на ринку мінівени з великою вантажопідйомністю. Caddi Maxi 2021 року надійде в європейські дилерські центри цієї весни. Модель послужить великим цілям, які поставила перед собою німецька марка, а також покриє простір Volkswagen Transporter, у якого поки немає нового покоління.

Внутрішні розміри дозволяють фургону мати широкий внутрішній простір між передніми сидіннями і задніми дверима довжиною 2 150 мм. У пасажирському варіанті пропонується три ряди сидінь і 7 сидячих місць, а також штатна вантажна платформа вантажопідйомністю 3,7 кубічних метра, доступ до якої з обох сторін полегшується розсувними дверима шириною 836 мм.

Volkswagen Caddy Maxi побудований на платформі легкових автомобілів MQB, і має велике технологічне навантаження і більший комфорт. Фактично, передня вісь успадкована від Golf, як і більша частина приладової панелі з цифровим дисплеєм і сенсорним екраном інформаційно-розважальної системи розміром до 10,25 дюйма.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com