Стартувало виробництво Mitsubishi Outlander нового покоління

Mitsubishi представить Outlander четвертого покоління 16 лютого, а перша партія автомобілів відправиться в Північну Америку.

Mitsubishi оголосила про початок серійного виробництва Outlander четвертого покоління. Збірка кросовера налагоджена на заводі в Окадзакі (Японія). Перша партія автомобілів буде відправлена з підприємства в Північну Америку. Світова прем’єра машини відбудеться 16 лютого.

Японці вже викладали тизерне зображення кросовера, а також невеликий ролик, де розповідалося про випробування Outlander. Крім цього, автомобіль потрапляв в об’єктиви фотошпигунів. Зовні машина четвертого покоління буде нагадувати концепт Engelberg Tourer, який представили в березні 2019 року на автосалоні в Женеві. Outlander отримає Х-видну передню частину, багаторівневу головну оптику з роздільними елементами, великий спойлер і незграбні фари.

Технічні характеристики автомобіля поки тримаються в секреті. Очікується, що в лінійку моторів увійде 2,5-літровий бензиновий двигун. Потужність агрегата становить 183 кінських сили. Зараз такий мотор встановлюється на новий Nissan X-Trail.

Також у моделі буде модифікація з новою гібридною силовою установкою на базі 2,4-літрового двигуна, який замінить 2,0-літровий агрегат. Запас ходу на електричній тязі складе близько 70 кілометрів. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає. Крім цього Outlander отримає вдосконалений повний привід Super All-Wheel Control (S-AWC).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело mitsubishi-motors.com