Стартап Pony.ai випустить свої роботаксі на дороги Каліфорнії уже в 2022 році

Китайський стартап Pony.ai, який веде справи як на батьківщині, так і в США, вже тестує безпілотні машини на дорогах загального користування в Каліфорнії. Комерційну експлуатацію розробленої компанією технології планується почати там же з наступного року.

У компанії заявляють, що тестування безпілотних автомобілів вже щодня здійснюється на дорогах каліфорнійських Фрімонта і Міліпітаса. Також Pony.ai тестує свої розробки в китайському Гуанчжоу.

Хоча розробники планують запустити комерційний, повністю безпілотний сервіс вже в наступному році, їм доведеться пройти довгий шлях, включаючи отримання дозволів від каліфорнійської Комісії з комунального господарства та Департаменту автотранспорту. На цей час 55 компаній отримали дозволи на використання в Каліфорнії робомобілів з водіями в салоні (про всяк випадок). Восьми компаніям, включаючи саму Pony.ai, дозволили тестове використання безпілотних авто без водія, і тільки компанія Nuro на цю мить отримала добро на комерційне використання безпілотних технологій без водіїв.

При цьому компанія Pony.ai вже має багатий досвід роботи в Каліфорнії. Заснований в 2016 році вихідцями з китайської Baidu стартап вже не вперше тестує транспорт на місцевих дорогах. Раніше він вже впроваджував сервіси BotRide і PonyPilot в регіоні, після початку пандемії переключившись з перевезення людей на доставку вантажів.

У міру ослаблення епідеміологічної загрози Каліфорнія повертається до нормального життя і Pony.ai готується випустити на дороги комерційні роботаксі. Стартап вже знайшов ряд впливових партнерів і понад мільярд доларів інвестицій, включаючи 400 мільйонів від Toyota. У минулому листопаді вартість компанії досягла 5,3 мільярда доларів. Партнерами або контрагентами крім Toyota є багато відомих компаній, включаючи Bosch і Hyundai.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело techcrunch.com

Коментарі
Завантаження...