Стартап Lucid Motors готує конкурента Tesla Model Y за доступною ціною

Lucid Motors оприлюднила свої фінансові результати за перший квартал 2024 року та анонсувала випуск нового електричного кросовера, який має надійти у продаж у 2026 році. Нова модель, яка конкуруватиме з Tesla Model Y, стане найдоступнішою в лінійці компанії, пропонуючись за ціною, нижчою, ніж моделі Air і майбутній Gravity на кілька тисяч доларів.

Поки Lucid Air конкурує з Tesla Model S, а Gravity конкуруватиме з Model X, новий середньорозмірний автомобіль буде націлений на залучення ширшої аудиторії, особливо якщо Lucid вдасться досягти правильного ціноутворення. Автомобіль описується як “модель середнього розміру великого обсягу”, що натякає на те, що Lucid буде націлена на масовий продаж цієї новинки.

Генеральний директор Пітер Роулінсон заявив, що стартова ціна нового автомобіля становитиме близько 48 000 доларів. Це далеко не найнижча вартість, але вона на 22 000 доларів нижче, ніж у найдоступнішої версії Air.

Роулінсон також висловив упевненість у тому, що Lucid зможе досягти «неперевершених рівнів ефективності» для цього надзвичайно популярного класу автомобілів. Він натякнув, що ключ до цього – менші за розміром батареї, які дозволять знизити вагу, вартість та потребу у природних ресурсах.

За словами Роулінсона, виробництво більшого кросовера Gravity розпочнеться наприкінці 2024 року. Нагадаємо, що стартова ціна першого SUV компанії складе близько 80 000 доларів, автомобіль матиме сім місць для сидіння і передбачуваний запас ходу близько 700 км. Це вражаючий показник для великого позашляховика.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co