Стали відомі ціна та характеристика нового недорогого електричного кросовера Kia EV3

Новий кросовер Kia EV3 2024 представили офіційно. Відома ціна та характеристики моделі. Недорогий автомобіль показали на фото. Фактично, кросовер стане бюджетною моделлю наступного покоління в електричному сегменті.

Деталі повідомили на сайті компанії. Це найдешевший електрокар, який корейська компанія планує відправити у продаж у 2024 році на світовий ринок. Ціна Kia EV3 – близько 30 000 доларів. Але надалі лінійку розширять дорожчими варіантами.

Нова модель Kia EV3 раніше потрапляла на фото під час дорожніх випробувань. А тепер дизайн повністю розкрили. Машина дуже схожа на концепт – новий Kia EV3 вирушить у виробництво з досить футуристичною зовнішністю.

Новий електрокросовер Kia отримав сучасний дизайн з ефектною зовнішньою світлотехнікою і безліччю площин і геометричних ліній на кузові, що перетинаються.

У рух новий електричний кросовер Kia EV3 наводить силова установка на 204 к.с. Батарейний блок ємністю 81 кВтг забезпечує 600 км запасу ходу. Є батарея на 58 кВтг. Згодом у лінійці з’явиться потужніша модифікація. Головні суперники – Volvo EX30, Smart #1, Peugeot E-2008.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!