Стало відомо, які “євробляхи” не вийде розмитнити за новим законом

Нещодавно українські парламентарі ухвалили за основу законопроєкт щодо розмитнення автівок з єврономерами. З огляду на те, що проєкт закону пройшов поки лише перше читання, певні норми в ньому, швидше за все з великою ймовірністю, будуть переглянути. Втім, наразі стало відомо про те, що розмитнити весь автотранспорт на європейських номерах за новим законом точно не вийде.

Про це заявив глава профільного парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Так, пільгове розмитнення автомобілів на європейських номерах (“євроблях”), яке не так давно попередньо схвалили народні депутати, буде актуальна виключно для легковиків. Отже, які саме категорії автотранспорту з Європи не підпадають під новий закон:
– вантажівки;
– мікроавтобуси;
– автобуси;
– мотоцикли.

“Ми не повинні дати можливість ділкам вести тіньовий бізнес, завозячи в Україну списаний в Європі мотлох без сплати податків. Цього в законі немає”, — написав глава профільного парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Як раніше писав AMPERCAR, український суд заборонив штрафувати автівки на єврономерах. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, поліційні можуть штрафувати водіїв автівок на іноземних номерах за те, що керована ними автівка була ввезена на митну територію України іншою особою. Штраф за порушення складає 8 500 гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело facebook.com

Коментарі
Завантаження...