Стало відомо, як називатиметься перший електрокросовер Genesis

Прем’єра моделі відбудеться вже в 2021 році.

Повністю електричний кросовер Genesis, замаскований прототип якого ми бачили на тестах в кінці минулого місяця, буде називатися GV60. У всякому разі, це стверджує видання Asia Time.

Виробник нібито вже остаточно вирішив питання з цим ім’ям, хоча його не було в списку нових торгових марок компанії, виявлених нами в січні. Зате там було багато інших індексів, якими можна позначити електрифіковані моделі: G70e, G80e, G90e, GV70e, GV80e і навіть GV90e.

Передбачається, що Genesis GV60 стане найбільш компактним серед кросоверів преміального підрозділу Hyundai. Офіційно підтверджено, що він дебютує вже в нинішньому році і розділить платформу E-GMP з Ioniq 5. Останній, якщо вірити витоку інформації, має в довжину 4640 мм. Для порівняння, довжина бензинового GV70 – 4715 мм, тобто додавання в товарну лінійку «шістдесятого» сімейства в принципі сенсу не позбавлене.

При цьому все те ж джерело повідомляє, що вже в грудні 2021 року буде представлений GV70e – повністю електричний аналог GV70, який розташується на сходинку вище GV60.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com asiatime.co.kr