Стало відомо про нові моделі Volkswagen 2021 року

У планах німецького автовиробника на цей рік активно розвивати власну лінійку моделей. Вже відомо про декілька грандіозних новинок. Як стверджує портал AutoZeitung, основна частина нових моделей буде представлена офіційно в другому півріччі.

Осінню концерн VW презентує новий спортивний Volkswagen Golf R восьмого покоління. Експерти прогнозують, що новинка буде дуже популярною у Європі. Volkswagen робить саме на “заряджену” модифікацію моделі великі ставки. Новий Golf R буде мати двигун потужністю 320 кінських сил та повний привод.

Крім того, буде також представлено оновлену версію Volkswagen Polo. У новинки трохи зміниться зовнішній вигляд, стане більш технологічним салон, з’явиться більше сенсорів в управлінні. В жовтні цього року буде презентовано також модернізований Tiguan з припискою Allspace.

Ще одна велика прем’єра від Volkswagen – довгоочікувана новинка Nivus. Тут мається на увазі саме варіація для європейського авторинку, бо модель вже продається у Бразилії. Прем’єра автівки у Європі відбудеться в листопаді цього року. Треба зазначити, що це не одна й та ж сама модель – відмінностей буде багато!

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело thecarguy.com.au