Стало відомо, коли з’явиться флагманський електричний седан BMW i7

Німецьке видання Auto Bild поділилося свіжою порцією чуток про те, яким буде новий баварський електричний представницький седан, відомий як BMW i7. Як очікується, це буде не повністю самостійна модель, а електрокар майже з таким же кузовом, що і у бензинових «сімок» наступного покоління.

Отже, топова версія електромобіля стане найпотужнішою з усіх седанів 7- Series. Машина отримає електропривод з віддачею в 650 к.с. Ми припускаємо, що мова йде як мінімум про два електромотори і повний привід.

Ємність тягової батареї складе 120 кіловат-годин. Цього має вистачити на 700 кілометрів шляху на одному заряді. Також покупцям запропонують і простішу версію з начинкою від i4. Ємність батареї знизиться до 80 кіловат-годин, а запас ходу скоротиться приблизно на третину.

BMW i7 з’явиться в 2022 році. Її головним конкурентом повинен стати флагманський седан Mercedes EQS, запас ходу у якого також буде дорівнює 700 кілометрам. По правді сказати, вже зараз машина з трипроменевою зіркою на емблемі виглядає більш виграшно. Вона з’явиться вже в цьому році і буде побудована на принципово новій, чисто електричній платформі, а не перероблена з бензинового седана.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autobild.de