Стало відомо, коли можна буде замовити новий Toyota Land Cruiser 300

Toyota Land Cruiser вперше за 14 років існування готується змінити покоління: позашляховик збереже рамну конструкцію, стане жорсткішим, отримає гібридну версію і подовжену колісну базу, але при цьому збереже колишні габарити.

Як повідомлялося раніше, офіційна презентація нового покоління позашляховика Toyota Land Cruiser відбудеться 1 серпня 2021 року. Тепер стало відомо, коли новинка буде доступна до замовлення. Згідно з інформацією японського журналу BestCarWeb, який посилається на місцевого дилера, журнали замовлень будуть відкриті в кінці березня 2021 року, в той час як офіційного анонсу і детальної інформації слід чекати ближче до кінця весни.

Джерело підтвердило, що Land Cruiser 300 буде побудований на новій платформі, заснованій на архітектурі TNGA. Позашляховик позбудеться 4,8-літрового двигуна V8 на користь «турбошістки» об’ємом 3,5 літра. Крім того, моторна гамма поповниться 3,3-літровим турбодизелем. У перспективі бензиновий V6 обзаведеться гібридною технологією, необхідність в якій пов’язана, по всій видимості, з посиленням екологічних стандартів до 2030 року. Тим часом, LC300 збереже систему повного приводу, а мотори будуть поєднуватися з 6-ступеневою АКПП.

За попередньою інформацією, вартість Toyota Land Cruiser 300 виявиться на 500000 ієн вищою, ніж в даний час дилери просять за поточну версію Land Cruiser 200. Нагадаємо, що всі терміни і дані про технічні характеристики позашляховика поки офіційно не підтверджені автовиробником.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com