Стало відомо, чому жінки частіше травмуються в ДТП

В американському Страховому інституті дорожньої безпеки підрахували, що жінки набагато частіше отримують серйозні травми й гинуть в аваріях на дорогах. Подібна невтішна статистика пояснюється одним простим фактом, що сьогодні уникнути зіткнення водієві допомагає безліч різноманітних систем і асистентів, але водночас основою пасивної безпеки будь-якого авто залишається кузов та його міцність.

У Страховому інституті дорожньої безпеки США підрахували, що жінки за кермом на 67-73% частіше отримують серйозні травми та їх шанси загинути в ДТП зазвичай вище на 20-28%. Основною причиною такої нерівномірною статистики стало те, що дівчата та жінки, як правило, віддають перевагу невеликим автомобілям, які через особливості конструкції не можуть забезпечити достатню безпеку.

Картина по ймовірності серйозних каліцтв в ДТП на американських дорогах: 70% жінок проти 60% чоловіків. Якщо ж говорити про великі джипи та кросовери, то тут ситуація й зовсім протилежна. Чоловіки страждають приблизно у 20% випадків, а жінки всього в 5%. При цьому треба зазначити, що в компанії брали до уваги дані в період з 1998 по 2005 рік. Подібне дослідження на думку Страхового інституту дорожнього безпеки США може допомогти автовиробникам врахувати свої недоліки й зробити автівки всіх класів більш безпечними.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.bigmir