Стало відомо, чому нові автомобілі в Україні дешевшають, незважаючи на війну

На українському ринку нових автомобілів склалася досить цікава ситуація.

Через кілька місяців після початку війни, дилери трохи оговталися і почали поступово відновлювати роботу. Так, у регіонах, де не ведуться активні бойові дії, українці мають можливість купити новий автомобіль, хоча вибір і відносно обмежений.

Українські журналісти з порталу Info car вирішили перевірити, яка зараз ситуація з продажем нових авто на дилері та відвідали кілька автосалонів у столиці. Під час спілкування з менеджерами з продажу спливла одна дуже цікава деталь.

Так, незважаючи на війну та різкий стрибок курсу долара, зараз в Україні можна купити авто з непоганою знижкою до кількох сотень гривень. Така ситуація на ринку склалася з однієї простої причини.

Вартість авто в автосалонах прив’язана до курсу євро, при цьому йдеться про офіційний курс від НБУ, який зазвичай на кілька гривень за євро нижче, ніж в обмінниках, де реально можна купити валюту. Таким чином, за рахунок різниці між офіційним та реальним курсом валют при покупці авто за 30 000 євро клієнт може заощадити близько 125 тисяч гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net