SsangYong бере курс на електрокари: які машини покажуть першими

Минулоріч компанія SsangYong перейшла під контроль корейського конгломерату KG Group, який викупив більше половини акцій автовиробника. Днями на зборах акціонерів було ухвалено рішення про зміну назви: відтепер SsangYong Motor Company називатиметься KG Mobility.

Як стало відомо, нову марку конгломерат отримає не одразу: виробництво існуючих моделей триватиме під брендом SsangYong та зі старими емблемами.

Наразі відомо, що компанія KG Mobility, яка є частиною KG Group, розробляє електромобілі, системи автопілота, а також власне програмне забезпечення. Вже анонсовано чотири електричні моделі, а першу навіть показано на фірмовому зображенні: кросовер Torres EVX — це електрична версія моделі SsangYong Torres, яка дебютувала з бензиновим двигуном в 2022 році. Прем’єра електроавто має відбутися вже цьогоріч. Далі дебютують середньорозмірний пікап (проект O100), середньорозмірний кросовер (F100) і компактний паркетник (KR10).

Конгломерат KG Group (Korea Green) існує з 2003 року. Раніше він не займався виробництвом авто, тому ця сфера буде новою для KG Group.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!