Співзасновник Xiaomi став директором Kaiyun Motors

Лю Де приєднається до команди бренду і буде використовувати модель управління Xiaomi, щоб зробити бренд більш конкурентоздатним.

Співзасновник, виконавчий директор і старший віце-президент Xiaomi Group Лю Де став директором китайської автомобільної компанії Kaiyun Motors, розповідає cnevpost.com.

Тепер компанія буде використовувати управлінську модель Xiaomi, щоб створити нове покоління розумних електромобілів. Більш того, відзначається, що новий керівник запровадить в управління і такі методики, які не має жоден бренд в світі.

Не виключено, що все це може означати тільки одне – Kaiyun Motors готує щось цікаве. Цілком ймовірно, що нові управлінці приходять в компанію, щоб прискорити розвиток перспективних проєктів.

Нагадаємо, що раніше в компанію перейшов екс-виконавчий директор великого американського виробника електроніки AMD Ден Юаньцзюнь, який став одним з членів керівництва цієї компанії і зайняв посаду головного візіонера (CVO). Поки що основна команда складається з засновника і генерального директора Чао Вана, трьох партнерів, головного інженера і віце-президента з маркетингу.

Нагадаємо, що материнська компанія CSG DESIGN, була заснована в 2009 році і спеціалізується на проєктуванні та розробці електрифікованих транспортних засобів з 2013 року. З 2016-му підконтрольний їй Kaiyun представив мініатюрний низькошвидкісний електричний пікап для сільської місцевості.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...