Сотні тисяч ввезених з ЄС іномарок можуть не пройти техогляд

Незважаючи на те, що власникам нерозмитнених авто з ЄС пообіцяли здешевити процедуру розмитнення, в майбутньому їх очікують додаткові витрати. Пов’язано це з поверненням обов’язкового технічного огляду авто.

Як передає Аmpercar, уже з 1 січня 2021 року в Україні знову вводиться обов’язковий техогляд для особистого транспорту. У Міністерстві внутрішніх справ уже підрахували, що мінімум 2,5 млн авто спочатку не зможуть його пройти. Зокрема це стосується так званих «євроблях».

Більшість іномарок з пробігом, ввезених з країн Європейського Союзу, експлуатуються з грубим порушенням технічних вимог. Насамперед, у цих машин переважно відсутні каталізатори. Це саме стосується і сажових фільтрів на старих дизельних моделях.

Поставити новий каталізатор обійдеться недешево. На деякі моделі авто, ця «розкіш» може коштувати близько тисячі доларів.

Таким чином, багатьом автовласникам авто на єврономерах буде простіше розібрати машину на запчастини і продати, ніж встановлювати каталізатори, сажові фільтри й інші очищувальні системи. Крім цього, така ситуація робить передумови для створення нових корупційних схем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...