Sony та Honda представили прототип першого спільного електрокара (фото)

Компанії Sony та Honda, які оголосили про співпрацю ще влітку минулого року, показали публіці свій перший спільний проект під брендом Afeela.

Йдеться про електричний седан в кузові атласно-сірого кольору з максимально мінімалістичним дизайном, який нагадує Hyundai Ioniq 6. Однією з головних особливостей екстер’єру новинки став дисплей, вбудований спереду між фарами, на якому може відображатися різна інформація наприклад, рівень заряду акумулятора.

Інтер’єр автомобіля виконаний у тому ж мінімалістичному стилі. Перше, що привертає увагу в ньому – це величезний сенсорний дисплей на всю ширину передньої панелі.

Електромобіль оснащений 45 камерами і датчиками Sony, які будуть використовуватися спільно з системами безпеки Honda. Автомобіль отримає автопілот другого та третього рівнів залежно від дорожньої ситуації.

Інформації про силові параметри поки немає. Відомо лише, що електрокар буде повнопривідним, у зв’язку з чим можна припустити, що він матиме традиційне двомоторне компонування – по одному електродвигуну на кожну вісь.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!