SNL знущається над рекламою Lexus «грудень, щоб запам’ятати»

До Різдва залишився один тиждень, а це означає, що автовиробники активно просувають розпродажі в кінці року зі святковим ухилом. Багато з них показують, як подружжя дивують свою другу половинку новим автомобілем. Це не дуже реалістично, тому в Saturday Night Live вирішили пожартувати над кампанією японського бренду Lexus «грудень, щоб пам’ятати».

Все починається невинно, коли чоловік передає дружині ключі від нового Lexus RX. Після виконання початкового здивування проходить, дружина каже: «Ти що, жартуєш, Натан? Ви серйозно купили машину, не запитавши мене? ».

Справа швидко йде під укіс, оскільки дружина пояснює, що у них немає грошей, щоб дозволити собі авто. Потім з’ясувалося, що чоловік не працює з березня, і це було не через COVID-19, тому що його звільнили в 2019 році.

Сміх тривав, оскільки чоловік думав, що уклав угоду на RX, оскільки при підписанні мало бути всього 3999 доларів. Його дружина запитує, скільки коштує щомісячний платіж, і з’ясовується, що чоловік не знав про щомісячні виплати. Сюжет закінчується тим, що сусід, який недавно позичив чоловікові грошей, підходить до нього, щоб вимагати оплати, побачивши їх новий блискучий Lexus. Потім він показує, що дружина зраджує, а чоловік любить дівчину свого сина.

Це гумористичний підхід до реклами автомобілів. Мораль полягає в тому, що здивувати дружину новим автомобілем – не найкраща ідея.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!