Skoda візьме участь в будівництві гігафабрики Volkswagen AG в Чехії

Бренд прагне стати частиною плану Volkswagen з будівництва нових заводів в Європі.

Зараз чеська Skoda приступила до продажів своїх перших повністю електричних автомобілів Skoda Enyaq в Європі. За словами Томаса Шафера, генерального директора марки Skoda, компанія має намір продовжувати електрифікувати свій модельний ряд, в чому їй без сумніву допоможе локалізація виробництва акумуляторів. Зрозуміло, це дозволить марці інвестувати в майбутнє, а також зберегти робочі місця.

На цей час відомо, що одна фабрика Volkswagen буде розташована в німецькому місті Зальцгіттер, а друга – у шведському Шеллефтео. Місцезнаходження чотирьох заводів, що залишилися поки не відоме. На думку Шеффера, такий завод необхідно побудувати і в Чехії.

Варто відзначити, що згідно з витоками ще дві гігафабрики будуть побудовані в Іспанії та Східній Європі. Нагадаємо, виробничі потужності кожного заводу складуть 40 ГВт/год. Виробництво акумуляторів повинно початися вже в 2024 році. Інвестори Volkswagen впевнені в успіху марки, тому починають вкладати в концерн більше коштів. Очікується, що через кілька років електрокари Volkswagen будуть домінувати над моделями інших виробників в Європі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...