Skoda показала ескізи зовнішнього вигляду нової Fabia

Skoda Auto незабаром представить четверте покоління Fabia, випустивши перші офіційні ескізи дизайну. Популярний малолітражний автомобіль від чеського автовиробника буде значно більшим, динамічнішим і виразнішим від своїх успішних попередників. Перехід на модульну платформу MQB-A0 від Volkswagen Group зробив можливими нові пропорції та створив ще більше місця для пасажирів і багажу. Підкреслюють зовнішність різко окреслені передні фари та задні ліхтарі зі світлодіодною технологією.

Два ескізу дизайну демонструють чіткі, сучасні та динамічно промальовані лінії нової Skoda Fabia. Четверте покоління буде на 111 міліметрів довше і на 48 міліметрів ширше, ніж його попередник. Нова платформа збільшує багажник на 50 літрів. Одне із зображень спереду дозволяє вперше побачити плоскі передні фари та широку решітку радіатора Skoda, яка має спортивний, елегантний вигляд з хромованою рамкою і чорними ребрами жорсткості. Великі колеса також підсилюють потужний зовнішній вигляд.

Подовжений спойлер на даху з бічними ребрами забезпечує відмінну аеродинаміку разом з аеродинамічними оптимізованими зовнішніми дзеркалами і активно регульованими охолоджуючими повітроводами в нижній частині переднього бампера.

Решта ескізи дають більш докладне уявлення про сучасні освітлювальні прилади нової Skoda Fabia. Оптика нагадує брили льоду в різко окреслених повністю світлодіодних передніх фарах, які доходять до решітки радіатора. Також можна побачити L-подібний модуль денних ходових вогнів. Фірмові кристалічні елементи Skoda також можна знайти в графіку чітко плоских задніх ліхтарів, які будуть доступні в повністю світлодіодній оптиці.

Навіть з першим поколінням, яке також було представлене як універсал 2000 року, приблизно за вісім років було вироблено 1,79 мільйона одиниць, в той час, як друге покоління, представлене на Женевському автосалоні в 2007 році, розійшлося тиражем в 1704000 примірників. Третє покоління, випущене в 2014 році, продовжило історію успіху і стало другою за популярністю моделлю Skoda після Octavia у 2019 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com