Скандал у Китаї – таксисти звинуватили Geely в обмані

Вона обіцяла витрату нового Emgrand на рівні 3,8 л/100 км, а він удвічі більший. І чистою електрикою гібридний Emgrad проїжджає далеко не 100 км.

Великий скандал назріває на автомобільному ринку у Китаї. Таксисти – користувачі гібридних седанів Emgrand четвертого покоління – поскаржилися на те, що характеристики витрати, що рекламуються, і паливної економічності автомобіля не відповідають реальним, і зажадали забрати назад авто з виплатою компенсацій.

Кілька днів тому біля дилерського центру Geely 4S на вулиці Дацін Саут-Роуд в провінції Хейлунцзян зібралися незадоволені водії гібридних седанів Geely Emgrand Thor Hi·P для того, щоб висловити претензії, що накопичилися. До кількох автомобілів прикріпили великий банер наступного змісту: Geely Thor Hi·P хибно рекламує, що витрата палива занадто низька – це не відповідає рекламі! Поверніть машину та заплатіть компенсацію!».


Як повідомляється, насправді витрата гібрида перевищує 7 л на 100 км шляху, а це вже вдвічі більше від заявленого. Більш того, Geely запевняла, що на чистій електриці гібрид здатний проїхати до 100 км, насправді ж запас електричного ходу – близько 30 км.

На даний момент Geely ніяк офіційно не відреагувала на цей інцидент, хоча тут можуть бути питання не тільки до неї, а й до регулятора – Мінпромторгу, який сертифікує автомобілі.

Нагадаємо, Geely Emgrand четвертого покоління оснащується гібридною силовою установкою з турбованим двигуном об’ємом 1,5 л, триступеневою трансмісією DHT, електромотором та тяговою акумуляторною батареєю ємністю 15,5 кВт·год. Крім низької витрати компанія декларує і великий пробіг на заправленій та зарядженій машині – 1300 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело mydrivers.com