Штурвал замість керма та один великий екран: з’явилися фото інтер’єру серійного Tesla Cybertruck

Повільно, але правильно Tesla рухається до запуску серійного виробництва бронепікапів Cybertruck. Автомобілі раніше вже багато разів позували на камеру, але мало що було відомо про інтер’єр машини, тим паче серійної. І ось зараз з’явилися фото, які демонструють Cybertruck зсередини.

Північноамериканський клуб (потенційних) власників Cybertruck опублікував ці зображення. Передбачається, що зняли авто на Gigafactory у Техасі. Що тут цікавого?

Замість керма – штурвал, причому без механічних клавіш – їх замінюють сенсорні панелі. Підрульових важелів немає, поворотники вмикаються дотиком до керма. Між сидіннями – масивний підлокітник із явно великим боксом усередині. Клавіші регулювання сидінь мають оригінальну форму. Великий екран розміщений по центру, він лише один. Через сильний нахил лобового скла передня панель йде далеко вперед. Вона така велика, що на ній цілком можна накрити вечерю на кілька людей.

Випуск Cybertruck має розпочатися наприкінці поточного року, але по-справжньому серійним автомобіль стане лише наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co