Ось що вийде, якщо схрестити “Таврію” та “Славуту”

Запорізький автозавод свого часу створював популярні моделі, які досі люблять “модифікувати” майстри в гаражах. Фото одного такого “народного тюнінгу” оприлюднили в соціальній мережі Facebook на сторінці “Українські автомобілі”.

В основі унікального “Франкенштейна” лежать моделі ЗАЗ-1102 “Таврія” та ЗАЗ-1103 “Славута”. З невідомих причин ентузіаст чомусь вирішив замінити багажний відсік своєї “Таврії” саме частиною від “Славути”.

Крім цього, на кузові помітні й елементи від інших авто. Зокрема, хромований логотип і передні фари належать Chevrolet Lacetti. Ім’я тюнера, на жаль, залишилося невідомим. Фотографія цього раритету була зроблена в місті Дніпро.

Варто зазначити, що перші концептуальні варіанти авто, яке повинно було прийти на заміну легендарного ЗАЗ-968, були зроблені в Запоріжжі ще в 1970-х роках. Бюрократія та інші проблеми призвели до того, що технічне завдання було затверджено тільки в 1978 році, і ще десятиліття проходила підготовка автомобіля до серійного випуску.

Перша ЗАЗ-1102 «Таврія» була випущена лише в 1988 році. Серійне авто мало 3-дверний кузов “хетчбек”, передній привід та двигун з водяною системою охолодження. За весь час виробництва двигун авто змінювався двічі: з обсягів 1,1 літра до 1,2 та на 1,3 літра. Одне залишалося незмінним – двигуни виробляли в Мелітополі. Остання модель ЗАЗ-1102 була зібрана у 2007 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело facebook.com