Серійний Polestar Precept дебютує ще до 2025 року

Поки що модель не є пріоритетною для марки, тому в першу чергу на ринок будуть виводити електрокросовери.

Polestar офіційно підтвердив дебют серійної версії Precept в 2025 році. Концепт автомобіля представили минулого року.

Трохи раніше в компанії нагадували, що не забули про концептуальний електричний седан і всерйоз розглядають його серійне виробництво. Втім, у вересні стало відомо про плани бренду на найближчі роки. Тоді повідомлялося, що купеподібний седан все-таки отримає своє серійне втілення, попри зміщений акцент в сторону кросоверів, проте точних термінів не називалося. У компанії впевнені – краще пропонувати відразу кілька діаметрально різних продуктів, ніж зупинятися на одному сегменті.

Але є ще пара вузьких місць, які не дозволять марці швидко запустити збірку Precept. В першу чергу це стосується недостатніх виробничих потужностей, машину просто ніде випускати. Однак незабаром у Polestar може з’явитися завод в Великобританії, який розв’яже проблему нестачі складальних майданчиків. Більш того, з’явилися чутки, що седан отримає ринкову назву Polestar 4.

Поки що основні сили бренду йдуть на освоєння кросовера 3. За останніми даними, крім США електромобіль локалізують і в Китаї. При цьому, машини американської збірки планують реалізовувати тільки в Новому світі. Очевидно, що в Європу постачатимуть паркетники китайської збірки. Офіційний дебют запланований на 2022 рік. За своїми габаритами новинка приблизно відповідає бензиновому XC90, тобто є флагманською моделлю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...