Сербія розробила нову броньовану машину Milos

Збройні сили Сербії отримали перші десять бойових броньованих багатоцільових машин BOV M16 Milosh 4×4. Згідно з пресрелізом, опублікованим вчора Міністерством оборони Республіки Сербія, на передачі техніки був присутній начальник генерального штабу збройних сил Сербії генерал Мілан Мойсіловіч та члени 72-ї бригади спеціальних операцій.

“Це сучасні бойові броньовані машини, створені сербськими інженерами й промисловістю, і вони надійшли в одні з найбільш елітних військових частин світу. Вони потрапили в потрібні руки, в руки підрозділу, здатного виконати будь-яке завдання по захисту Сербії”, – сказав міністр оборони Небойш Стефанович.

“Ми продовжуємо оснащувати сербські збройні сили й хочемо, щоб вони були не тільки найсильнішими в регіоні, а й одними з найпотужніших збройних сил відповідно до їх чисельністі. Ми будемо інвестувати також в такі перспективні автомобілі, як Lazar, Miloš і Little Miloš, і в цьому році ми також очікуємо прибуття нових Noras”, – додав Стефанович.

Треба зазначити, що сербська автомобільна компанія Jugoimport SDPR під замовлення виробляє машини, які не поступаються кращим автомобілям світу у своєму сегменті.

BOV M16 Milosh 4×4 – це нова броньована багатоцільова бойова машина розроблена компанією Jugoimport SDPR. Як запевняє автовиробник, в основі машини стоїть самонесучий корпус, сучасні вузли приводу й трансмісії, а також незалежна система підвіски, що забезпечує високу мобільність на будь-якій місцевості та в будь-яких погодних умовах з максимальною бойовою масою понад 14 тонн.

Автомобіль має V-подібний корпус та спеціальні сидіння для захисту екіпажу від мін й саморобних вибухових пристроїв. Стандартний варіант бойової машини вміщує вісім членів екіпажу, з яких чотири особи розміщуються в задній частині машини. Швидка висадка і посадка здійснюється через задню гідравлічну апарель або задні двері. Члени передньої частини автомобіля мають доступ до чотирьох стандартних бічних дверей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело defence-blog