Samsung забезпечить електромобілі Tesla камерами заднього виду

Південнокорейська компанія Samsung Electro-Mechanics домовилася з Tesla про постачання камер для перспективного пікапа Cybertruck, передає kedglobal.com.

Згідно з відомими даними, сторони уклали угоду на 436 мільйонів доларів. Місцеві ЗМІ впевнені, що камери заднього і кругового виду будуть призначені в першу чергу на пікап Cybertruck, однак не виключається і той факт, що Samsung Electro-Mechanics може постачати їх для всієї модельної лінійки виробника.

Для південнокорейської корпорації ця співпраця допоможе нівелювати застій на ринку мобільних телефонів, який дуже сильно б’є по компанії. Виробництво камер і керамічних конденсаторів останнім часом йшло не добре і не погано. Тепер же нові вливання можуть підштовхнути Samsung до активнішої співпраці в автомобільній сфері.

Компоненти для камер будуть вироблятися з другої половини цього року на заводі компанії в Китаї, в місті Тяньцзінь.

Для Tesla Cybertruck поставки на такі суми дуже важливі, адже пікап оснащується цілою купою камер. За задумом, водій повинен мати круговий огляд, для чого буде задіяно 8 камер. Але фішкою автомобіля стане додаткова камера під переднім бампером автомобіля, яка дуже стане в нагоді на бездоріжжі.

Нагадаємо, що модель повинна вийти на ринок до кінця 2021 року. Поки що її будуть випускати малими партіями на заводі Giga Texas. Повноцінне виробництво планується почати в наступному році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело kedglobal.com

Коментарі
Завантаження...