Samsung розробляє для електромобілів Tesla новітні 5-нм SoC

Однокристальна система знаходиться на стадії досліджень і розробок в підрозділі Samsung Foundry.

Згідно з останніми новинах з Південної Кореї, компанії Samsung і Tesla об’єднують зусилля для створення однокристальних систем для безпілотних автомобілів.

У зв’язку з безперервним зростанням популярності електромобілів і браком однокристальних систем на ринку через пандемію COVID-19 корейський гігант побачив нові можливості і розширив свій бізнес напівпровідників на автомобільну промисловість.

Повідомляється, що однокристальна система знаходиться на стадії досліджень і розробок в підрозділі Samsung Foundry, вона буде використовуватися в самокерованих автомобілях компанії Tesla. Ця однокристальна система виробляється з використанням 5-нанометрового процесу методом фотолітографії в глибокому ультрафіолеті.

Samsung вже є партнером Tesla з виробництва нинішніх однокристальних систем для бортових комп’ютерів, при цьому вони виробляються за застарілою 14-нанометровою технологією.

Південнокорейський гігант недавно реорганізував свою організаційну структуру і перемістив частину співробітників до підрозділу Advanced Driving Assistance System (ADAS), який зосереджений на технологіях безпілотного водіння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asiae.co.kr