Салон Fiat 600 показали напередодні дебюту

У мережі спочатку з’явилися шпигунські фотографії, на яких новий Fiat 600 зображений без камуфляжу, щоб показати нам стиль кузова. Наразі з’явилися перші зображення інтер’єру. Однак цього разу інформація виходила із самої компанії. Фотографії взяті із соцмереж Олів’є Франсуа, генерального директора Fiat.

Як і очікувалося, інтер’єр Fiat 600 повністю запозичений у Jeep Avenger, з яким новий кросовер розділить платформу. У центрі панелі приладів, в піднесеному положенні, розташований сенсорний екран інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 10,25 дюйма. Під ним знаходяться фізичні кнопки клімат-контролю, якими можна керувати, як видно на зображеннях, навіть через екран. Ще нижче розташовані кнопки управління трансмісією, призначені для 100% електричної версії Fiat 600.

Перед водієм знаходиться 100% цифрова панель приладів. Судячи з зображень, вона здається меншою, ніж у Jeep Avenger, де її діагональ становить 10,25 дюйма. В іншому внутрішній простір здається дуже схожим на інтер’єр двоюрідного брата моделі, з мінімалістичним стилем і великою кількістю місця.

В історіях, опублікованих Олів’є Франсуа, зроблених у Леричі з нагоди зйомок відеоролика про запуск, ви також можете побачити кузов Fiat 600, що з’являється, заповнений помаранчевою фарбою.

Фото та відео говорять нам про те, що презентація моделі може відбутися вже зовсім скоро. Найпопулярніша дата дебюту – 4 липня, яка завжди асоціювалася з Fiat 500 та рештою членів сімейства.

Офіційної інформації немає, хоча відомо, що в його основі лежатиме платформа CMP, призначена для розміщення як класичних ДВЗ, так і 100% електричних двигунів. Моторна гама 600 повинна повторювати агрегати Avenger: бензиновий двигун 1.0 з турбонаддувом потужністю 100 к.с., ймовірно, призначений тільки для іспанського та італійського ринків, та електродвигун потужністю 156 к.с. з акумулятором ємністю 54 кВт/год, який забезпечує автономність близько 400 км, буде доступним для всіх ринків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com