Rolls-Royce готує «історичний» електромобільний анонс

Британський виробник преміальних автомобілів Rolls-Royce готується зробити якусь історичну заяву, яка, як повідомляє autocar.co.uk, повністю буде присвячена електромобілям.

У прийдешню середу, 29 вересня, марка представить публіці свій план глобальної електрифікації. Це буде перша гучна заява після того, як генеральний директор бренду розповів про відмову від двигунів внутрішнього згоряння на користь чистих технологій. Крім того, тоді ж було особливо підкреслено, що у виробника не ​​буде гібридних машин, ставка зроблена виключно на електромобілі.

Поки що деталі не розголошуються, і ніяких подробиць до офіційних заяв розкрито швидше за все не буде. Втім, деяка інформація все ж є. Наприклад, Rolls-Royce вже підтвердив, що перший електромобіль отримав ім’я Silent Shadow. Материнський концерн BMW Group зареєстрував цю назву ще минулого року. Крім того, він абсолютно точно побачить серійне втілення до кінця десятиліття. Однак в самій компанії не говорять про потенційні терміни початку виробництва, таємниче називаючи це «секретом», що дає деяку надію на те, що як мінімум концепт можуть представити найближчим часом.

Однак головною загадкою залишається питання технологій. Rolls-Royce займається дослідженнями в області «зелених» силових установок з 2011 року. Тоді ж був продемонстрований електричний седан Phantom. Але зараз все могло сильно змінитися, і більшість вузлів і агрегатів цілком доцільно запозичити у німців з BMW.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...