Rivian збирається самостійно створювати елементи для батарей

Американський стартап Rivian планує самостійно виробляти елементи батарей. В отриманих журналістами Reuters документах, призначених для майбутнього виходу на IPO, про це прямо сказано.

На цей час компанія активно співпрацює з Samsung. Корейська сторона постачає осередки формату 2170. Проте, стартап розраховує в довгостроковій перспективі самостійно виробляти елементи для батарей. Імовірно, Rivian приверне якогось партнера з боку, аналогічно тому як це робила Tesla з Panasonic і VW з Northvolt. При цьому від зв’язків з Samsung ніхто відмовлятися не планує.

Відзначимо, що американський стартап вже самостійно виробляє електродвигуни та трансмісії. Таким чином, в майбутньому імовірно може підвищитися рівень локалізації моделей. Крім того, у Rivian вже є певний досвід в розробці батарей, який і використовують в перспективних розробках.

Нагадаємо, раніше стало відомо про плани Rivian сфокусувати виробництво на фургонах для Amazon. З недавно отриманих журналістами інсайдів слідує, що легковий напрям не пріоритетний для компанії, адже великі гроші від Amazon дозволять Rivian швидше розвиватися на автомобільному ринку. Зрозуміло, що пікап R1T буде проводитися в менших масштабах, а позашляховик R1S взагалі може бути перенесений до кращих часів. Повідомляється про плани поставити 300 фургонів до кінця цього року. У 2022-му це число збільшиться до 10 тисяч.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...