Rivian перенесла поставки деяких електромобілів та пообіцяла нові програмні фішки у наступних оновленнях

Американський автовиробник Rivian зіштовхнувся з проблемами при обробці салонів електромобілів. Як повідомляє ресурс Electrek, цього тижня покупці електричних пікапів R1T і кросоверів R1S, які замовили обробку салону Ocean Coast, отримали повідомлення про перенесення поставки на кінець осені у зв’язку з складнішим процесом виконання обробки.

Разом з тим Rivian поділилася новинами про нові оновлення програмного забезпечення, які можуть зацікавити користувачів. Зокрема компанія повідомила, що працює над оновленнями, що включають функцію відеореєстратора, яка поєднується з системою безпеки Gear Guard.

Також у електромобілів з’явиться «режим для домашніх тварин», в якому система вентиляції та кондиціонування електромобіля працюватиме для забезпечення комфорту вихованця, що знаходиться в салоні, поки водій, наприклад, робитиме покупки в продуктовому магазині. І ще одна новинка, що готується – режим для руху по піску, який буде включений в програмний пакет в якості стандартної функції.

Генеральний директор Rivian Роберт Скариндж (RJ Scaringe) опублікував у Twitter, відео про поїздку електричного позашляховика R1S пустелею, яке в уповільненій зйомці демонструє новий режим у дії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co twitter.com