Rivian може представити мінівен – компанія запатентувала механізм зсувних дверей

Американська компанія Rivian недавно відвантажила перший електричний пікап R1T, призначений клієнту, що ознаменувало початок профільної діяльності. До кінця цього року почнуться постачання співплатформенного кросовера R1S, а з Amazon цей автовиробник співпрацює в сфері створення комерційних фургонів. При цьому патентні заявки вказують на інтерес Rivian до сегменту мінівенів.

В крайньому разі, як зазначає Electrek з посиланням на учасників форуму Rivian, в травні цього року компанія подала патентну заявку, що описує механізм відкриття зсувних дверей, які найчастіше застосовуються на мінівенах. Зрозуміло, комерційні фургони теж використовують такі двері, але специфіка розробки фахівців Rivian полягає в тому, що пропонований механізм дозволяє зміщувати двері на відстань, що перевищує довжину направляючих. По всій видимості, механізм нагадує телескопічні направляючі, які використовуються при виробництві меблів.

Комерційні фургони зазвичай володіють великою площею бічної поверхні, і городити подібні складні механізми для них немає ніякої потреби. Якщо Rivian задумалася про створення механізму відкривання дверей зрушення на машині з більш компактним кузовом, це може говорити про інтерес компанії до сегменту мінівенів. Звичайно, цей сегмент ринку зараз переживає не найкращі часи і активно здає позиції кросоверам, але Rivian може запропонувати унікальний транспортний засіб для любителів активного відпочинку, який буде оснащуватися зсувними бічними дверима або навіть двома, залежно від комплектації. Електромобілі вимагають оптимізації аеродинамічного профілю кузова, тому довжина напрямних механізму бічних дверей може обмежуватися цим фактором, і додаткові хитрощі якраз стануть в пригоді.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...