Рішення для перемоги: мобільна автомайстерня для українських військових

Київські конструктори спільно з академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного створили унікальну майстерню для автомобілів на колесах LOCKER.

Там є всі необхідні інструменти для автосервісу, її можна встановити на задню частину кузова будь-якого пікапа.

Майстерня має три окремих джерела електричного живлення – дизель-генератор, акумуляторний інвертор з сонячною панеллю та можливість приєднатися до зовнішньої електричної мережі. Також є домкрати, потужні гайковерти для роботи з великим навантаженням, прості прилади для підкачування повітря та інші інструменти. Про це повідомляють на сайті LOCKER.

Мобільний комплекс включає весь спектр інструментів, які можуть знадобитися. Там є інструменти для метричного та дюймового кріплення, всіх європейських та американських стандартів. До складу майстерні також входить допоміжне обладнання: лопата, пила, сокира, вогнегасники, чотири пластикові місткості для будь-яких рідин (у тому числі й нафтопродуктів).

Автомобіль призначений, щоб приїхати на точку, відремонтувати авто та швидко відʼїхати“, – розповів експерт компанії LOCKER Веніамін Іващенко.

В задній частині автівки розміщений висувний слюсарний верстат, на якому дуже зручно проводити короткострокові ремонтні роботи.

Переобладнання автівки разом з оснащенням за словами розробника коштує близько 1,3 млн грн. Цей автомобіль успішно пройшов навантажувальні тести та випробування бездоріжжям і їх вже успішно використовують захисники.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело