Renault випустить “українську” спецверсію кросовера Arkana

Найближчим часом в Україні може з’явитися Renault Arkana в спеціальній версії Pulse. Зазначається, що це буде найдорожча версія у моделі Arkana, яка зараз збирається на Запорізькому автозаводі з російських машинокомплектів.

Renault Arkana в спеціальній версії Pulse можна буде легко відрізнити від стандартної по чорному даху, 17-дюймовим стильним дискам чорного кольору, темним корпусам зовнішніх дзеркал та тонуванню.

Салон версії також буде виконаний в чорних тонах з червоними елементами. В цілому виглядає такий інтер’єр дуже стильно та елегантно. Відомо, що під капотом буде розташовано 1,3-літровий турбований мотор потужністю 150 кінських сил (250 Нм крутного моменту). Агрегується двигун у зв’язці з варіатором X-tronic. Привід в базі йде передній, опціонально – повний.

Покупцям таку спеціальну версію запропонують в декількох варіантах кольору кузова, але у всіх випадках дах буде чорним.

Зараз в Україні Renault Arkana коштує в базовій комплектації від 447 900 гривень. Топова версія доступна від 625 300 гривень.

Нагадаємо, що Renault Arkana – це компактний кросовер C-класу французької компанії Renault. Дебют моделі відбулася на моторшоу ММАС у 2018 році. Кросовер створений на глибоко модернізованій платформі Global Access, яка використовується в таких автомобілях Renault як Duster та Logan. Серійне виробництво налагоджено на заводі “Рено Росія” на території Російської Федерації. Цікаво, що назва Arkana утворена від латинського слова “arcanum”, яке перекладається як таємниця або секрет.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело facebook.com


Коментарі
Завантаження...