Renault оновила логотип – тепер він двовимірний

Компанія зробила свою фірмову емблему двомірною.

Французька компанія Renault прийняла рішення оновити свій логотип. Автовиробник зробив свою фірмову емблему в двомірному форматі, який став популярний у деяких брендів в останні час. Як говориться в повідомленні пресслужби компанії, таке рішення було прийняте в рамках нової стратегії «Ренолюція» (Renaulution).

«Наш ромб — один з найбільш впізнаваних символів у світі автомобілів. Це проста геометрична фігура з яскравою індивідуальністю. Перед нами стояло завдання оновити її, надавши нового змісту і сучасні цінності, з якими наш бренд буде рухатися в майбутнє», – пояснив директор по дизайну Renault Жиль Відаль.

Ромб є символом бренду Renault з 1925 року. До цього емблема бренду зазнала редизайн у 2015 році. Розробка нового варіанту велася з 2019 року.

Новий логотип поступово з’явиться на всіх автомобілях Renault. Першою моделлю з оновленою емблемою став концепткар під назвою 5 Prototype, який став ідеологічним наступником знаменитої моделі Renault 5 (R5), що випускалася з 1972 по 1996 рік. Подібна серійна модель повинна з’явитися у 2025 році. Автомобіль виконали в ретро-стилі з використанням елементів, що нагадують про оригінальну модель. Наприклад, червона смуга на передній стійці і даху дає відсилання до спортивного хетчбека Renault 5 GT Turbo, випущеного в 1985 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...