Renault Group знайшла нового партнера для створення електрокарів

Сьогодні Renault Group і STMicroelectronics оголосили про початок стратегічного партнерства, в рамках якого STMicroelectronics буде розробляти, виробляти та поставляти Renault Group продукти та супутні компонувальні рішення для силової електроніки, використовуваної в електричних і гібридних автомобілях.

Renault Group і STMicroelectronics займуться підвищенням енергоефективності групи в області електричних і гібридних автомобілів на базі широкозонних напівпровідників STMicroelectronics. Партнери будуть розробляти економічні, компактні, модульні компоненти відповідно до технологічних потреб Renault Group в карбідокремнієвих виробах (SiC) та нітрид-галієвих транзисторах (GaN), включаючи супутні компонувальні рішення. У ролі ключового партнера Renault з інновацій STMicroelectronics з 2026 по 2030 роки отримає гарантовані обсяги щорічних замовлень на такі модулі та транзистори.

«Ми раді, що в наших рішеннях буде використовуватися силова електроніка такого лідера ринку, як компанія STMicroelectronics. Разом ми будемо розробляти технології для підвищення енергоємності і скорочення часу зарядки акумуляторів для наших електричних і гібридних автомобілів. Це партнерство гарантує майбутні постачання ключових компонентів, які допоможуть скоротити втрати енергії на 45% і вартість електричної силової установки на 30%, завдяки чому ми реалізуємо свої цілі щодо підвищення доступності, прибутковості та популярності електромобілів», – сказав Лука де Мео, генеральний директор Renault Group.

«ST розробляє найсучасніші силові напівпровідники, які використовуються в електрифікованих платформах для автомобілів. Завдяки таким передовим матеріалам, як карбід кремнію і нітрид галію, ми створюємо ефективні рішення, які допоможуть Renault Group реалізувати свою стратегію розвитку електричних і гібридних платформ нового покоління, – зазначив Жан-Марк Шері (Jean-Marc Chery), президент і генеральний директор STMicroelectronics. – ST і Renault Group поділяють спільне прагнення до підвищення екологічності транспорту. Це партнерство стане черговим кроком у поступовій декарбонізації, яка зараз відбувається в автомобільній промисловості та пов’язаних ланцюжках постачання».

Принципи сталого розвитку лежать в основі стратегії і рішень як Renault Group, так і STMicroelectronics. І це стратегічна співпраця черговий раз доводить, що технології і продукти ST допомагають підвищувати екологічність транспорту та енергоефективність систем і пристроїв будь-яких типів. Перехід на енергоощадні технології та скорочення енергоспоживання в експлуатації електричних і гібридних автомобілів допоможе Renault Group і далі знижувати викиди вуглецю відповідно до своєї мети по досягненню вуглецевої нейтральності до 2040 року в Європі і до 2050 року в світі.

Презентація технологічної екосистеми Renault, включаючи розповідь про стратегічну співпрацю з STMicroelectronics, буде опублікована в ході онлайн-конференції Renault eWays, яка відбудеться в середу 30 червня 2021 року о 12:00. Лука де Мео зі своєю командою представлять стратегію, яка зробить Renault Group лідером електрифікації та допоможе підвищити доступність і прибутковість електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...