Реальний тест: поєдинок Tesla Cybertruck та Porsche 911 Turbo S показали на відео

Наступне відео, в якому Tesla Cybertruck змагається з Porsche 911, було зняте не просто заради веселощів, а щоб перевірити зроблену раніше заяву Tesla про перевагу Cybertruck над даною моделлю.

Нагадаємо, у ролику, який Tesla показала на честь запуску виробництва Cybertruck, електричний пікап змагався з Porsche 911, буксируючи інший Porsche 911. Пікап переміг, але обставини цієї перемоги стали предметом серйозних суперечок. Завдяки команді Throttle House ми дізналися, що може протиставити Cybertruck і новому Porsche 911 Turbo S. Останній оснащений 640-сильним 3,7-літровим опозитним шестициліндровим двигуном з подвійним турбонаддувом, що приводить у рух усі чотири колеса. Porsche стверджує, що він може розігнатися до 96 км/год за 2,6 секунди, а максимальна швидкість становить 330 км/м.

Cybertruck з таким же часом розгону до 60 миль на годину у комплектації Cyberbeast має потужність 845 к.с. Максимальна швидкість вантажівки значно нижча — 210 км/год, але це не має значення у дрег-рейсингу на чверть милі.

Перший із двох заїздів починається з того, що пікап швидко стартує та випереджає Porsche 911 Turbo S на цілий корпус. Однак у міру збільшення швидкості Porsche 911 Turbo S бере гору. Попри те, що він має на 200 к.с. менше, ніж у Cybertruck, він легко здобуває перемогу. Друга гонка дає той самий результат – перевага Cybertruck на старті та перевага Turbo S на фініші.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com