Qualcomm Technologies забезпечить авто інтелектуальними пультами управління

Компанії Qualcomm Technologies, Visteon та ECARX оголосили про масштабні плани розробки удосконалених цифрових кабін, які можна буде використовувати в транспортних засобах з ДВЗ та електромобілях. В рамках партнерства будуть розроблені інтелектуальні платформні рішення, які нададуть водіям персоналізовані автомобільні кабіни нової генерації. Зазначається, що майбутня система буде використовувати платформу Snapdragon Automotive Cockpit 3-го покоління та систему SmartCore наступного покоління Visteon, яка може незалежно управляти декількома дисплеями та додатками через кабіну.

“Наша співпраця з Qualcomm Technologies та ECARX над інтелектуальними кабінами надасть користувачам нові враження від цифрових технологій”, – зазначив президент та виконавчий директор компанії Visteon Сачін Лаванді. – “Visteon задоволена нашою роботою з Qualcomm Technologies та ECARX. Наші команди разом швидко почали розробку, проєктування та інтеграцію, прагнучи надавати технології з творчим підходом для високоякісної взаємодії з кабіною в різних сегментах”.

Нагадаємо, що Qualcomm – один з провідних світових виробників мікросхем, за останні роки значно збільшив свою присутність на автомобільному ринку. Минулого тижня в компанії оголосили про розширення свого партнерства з General Motors в рамках угоди, що дозволяє командам працювати разом над системами допомоги водієві, інформаційно-розважальними функціями та технологіями зв’язку між автомобілями.

Зараз Qualcomm вже співпрацює з 20 автовиробниками з усього світу – близько 150 млн авто з його чіпами їздять на дорогах загального користування.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело qualcomm.com