Прототип Tesla Cybertruck в Техасі продемонстрував відкидний трап і пневмопідвіску

Один з примірників електричного пікапа Tesla Cybertruck став регулярно з’являтися на будівельному майданчику в Техасі, де зводиться підприємство для його подальшого серійного виробництва. Нещодавно машина промайнула на кадрах аматорської зйомки, зробленої одним з будівельників. Наявність відкидного трапа і пневмопідвіски ще раз підтвердилося.

У задній борт пікапа, як можна було зрозуміти з офіційних ілюстрацій Tesla, вбудований висувний трап для заїзду фірмового квадроцикла і іншої колісної мототехніки. Тепер наявність даного елемента конструкції підтверджується і натурною зйомкою, як зазначає Electrek з посиланням на Cybertruck Owners Club. Видно, що прямої поверхні для заїзду трап і задній борт не утворюють, оскільки верхня кромка останнього утворює невеликий уступ, та й в цілому розташовується під дещо іншим кутом до трапу. До переваг такого рішення можна віднести постійну наявність трапа, оскільки він ховається всередині заднього борта пікапа.

Відеоролик також дозволяє зрозуміти, що демонстрований прототип Cybertruck оснащений регульованою пневмопідвіскою, оскільки задня частина машини для зручності навантаження «присіла», а передня трохи задерта. За даними Tesla, на кожній з осей діапазон регулювання підвіски в даному випадку досягне десяти сантиметрів в кожну сторону. Автор відеоролика навіть намагався зняти інтер’єр пікапа, але якість відео не дозволяє його обговорювати в деталях. Дверні ручки у даного екземпляра Cybertruck за фірмовою традицією Tesla втоплюються, хоча компанія не виключає, що серійна версія їх зовсім втратить.

Нарешті, помітне забруднення кузовних панелей пікапа дозволяє припустити, що на будівельному майданчику він присутній не для рекламних цілей, а використовується за прямим призначенням. Ілон Маск (Elon Musk) досі сподівається запустити серійне виробництво Cybertruck в кінці цього року, хоча допускає і можливість затримки до наступного. Спершу потрібно добудувати підприємство в Техасі і оснастити його всім необхідним обладнанням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co