Прорахунок інженерів: пікап Tesla Cybertruck «з’їдає» власні шини

У відеоролику на YouTube-каналі T Sportline докладно розібрали прорахунок, допущений інженерами Tesla щодо колісного ковпака пікапа Cybertruck.

Аеродинамічна накладка покликана зменшити завихрення повітря в області колеса під час руху і тим самим знизити витрату електрики на кілометр. Однак виявилося, що накладка досить щільно прилягає до самої шини. Під час їзди покришка «грає» на нерівностях і стикається з краєм ковпака. У результаті частина боковини покришки в місці контакту просто стирається. Спочатку з’являються подряпини, але справа може дійти і до бокового порізу, який може бути дуже небезпечним, особливо при русі автомобіля з великою швидкістю. Наприклад, на картинці показано зношування шини, яка проїхала всього 3000 км – добре видно, що бічна частина протерлася.

Що ж робити у такій ситуації? Просто зняти ковпаки – і змиритися з трохи вищою витратою електрики. Щоправда, запас ходу Cybertruck, судячи з відгуків перших власників, і так бажає кращого. На Tesla Cybertruck встановлені шини розмірності 285/65 R20. Вартість однієї такої покришки у США – 200-400 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co youtube.com