Продажі Volkswagen ID.4 в США побили новий рекорд

Електромобілі склали майже 5 відсотків від загального обсягу продажів.

Volkswagen відзвітував про продажі нових автомобілів в США. Особливо концерн порадувала реалізація електричного ID.4.

Всього німецькому бренду вдалося збути близько 120520 автомобілів, що є найбільшим результатом за квартал аж з 1973 року, і більше торішнього результату на 72 відсотки.

Однак найнесподіваніші показники продемонстрував електричний Volkswagen ID.4. На нього довелося 4,8 відсотка від загальної реалізації машин. Всього було продано 5756 електромобілів. Це особливо вражає, якщо врахувати, що машина почала поставлятися на початку березня і за перший місяць продажів змогла знайти тільки 474 власники.

Зрозуміло, що в список потрапили залишки ще нереалізованих Volkswagen e-Golf. Але їх тираж обчислюється одиницями, тому швидше за все вони навіть не потрапили в список.

Нові рекорди продажів дозволяють вважати, що бренд зможе наблизитися до позначки в 10 тисяч реалізованих електромобілів за наступний квартал цього року.

Зараз на американському ринку доступний тільки задньопривідний варіант Volkswagen ID.4. Повнопривідні версії в комплектаціях Pro і Pro S з двома електромоторами прибудуть тільки до кінця цього року. Актуальні ціни на німецький електромобіль починаються от 39995 доларів, за топову комплектацію доведеться викласти близько $44495.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com