Прем’єра не за горами: Rivian готує новий компактний позашляховик

Схоже, Rivian представить свій майбутній компактний позашляховик R2 на спеціальному заході в Лагуна-Біч, штат Каліфорнія, 7 березня 2024 року. Як зазначив учасник Rivian Forums, адміністрація міста отримала заявку від Rivian, який вимагає дозволу на використання громадського парку.

«Rivian планує провести всесвітню презентацію продукту у Rivian Theater у березні 2024 року. Компанія запросила використання частини парку Мейн-Біч для підтримки запуску продукту», — йдеться у витримці з порядку денного.

У звіті про порядок денний йдеться, що «автомобілі будуть виставлені виключно з інформаційною метою і не будуть доступні для продажу». Все це, безперечно, підтверджує, що не за горами якась прем’єра, і є ймовірність, що це буде презентація R2. Фінансовий директор Rivian Клер Макдонаф заявила у червні 2023 року, що презентація R2 відбудеться на початку 2024 року, що повторив генеральний директор Р.Дж. Скариндж пізніше того ж року.

Менший за розміром, ніж позашляховик R1S, Rivian R2 стане простішою, привабливішою машиною з прийнятною ціною десь між 40 000 і 60 000 доларів. МакДонаф зазначила, що R2 збереже «деякі елементи цієї пригодницької естетики», але можливо в деяких областях переглянуті. У будь-якому випадку, Rivian намагається зосередитися на тому, що буде забезпечити найкращий досвід.

Однак, R2, швидше за все, породить кілька моделей, можливо включаючи пікап меншого розміру, ніж R1T. Після R2 може вийти R3. Якщо все пройде успішно, судячи з заявок на реєстрацію товарних знаків, Rivian також планує запропонувати варіанти R4 та R5. Ще у 2019 році Rivian оголосила про плани випустити шість нових моделей до 2025 року, і те, що ми побачимо у березні, може бути лише початком.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co