Представлений унікальний мотоцикл BMW R 18 B Heavy Duty з пневмопідвіскою

Його створив Фред Кодлін.

Компанія BMW звернулася до відомого німецького кастомайзера мотоциклів Фреда Кодліна для створення унікального проєкту на базі BMW R 18 B Heavy Duty.

Понад 40 років він присвятив себе кастомізації мотоциклів. З 1990-х років він досяг неймовірного успіху зі своїми кастомними байками і регулярно вигравав різні важливі шоу. Він був першим членом Залу слави Стерджиса, який народився не в США. Над новим проєктом Кодлін працював із своїм сином.

Фред Кодлін заявив, що їм довелося повністю переробити раму, щоб знизити висоту посадки R 18 B. Також вони повністю переробили рульову колонку, щоб все працювало, незважаючи на змінений кут повороту рульового колеса.

Технічною особливістю шасі є система пневматичної підвіски спереду і ззаду, що підтримується компресором, ледь помітним за лівим бічним кожухом. Це дозволяє опускати та піднімати R 18 B HEAVY DUTY за частки секунди. Щоб припаркуватися, достатньо занизити підвіску, аби оперти байк на приховані опорні точки. Це дозволяє мотоциклу зафіксуватися на відстані лише кількох сантиметрів над землею.

Кодлін та його команда витратили три місяці, працюючи тільки над листовим металом, створюючи новий бензобак та новий бризковик навколо 21-дюймового переднього колеса, а в передньому спойлері встановлена ​​триколірна система підсвічування.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bmwgroup.com