Представлений перший в світі електромобіль на платформі Huawei

Кросовер Seres SF5 Free Expedition Edition оцінений в 40000 доларів.

У Китаї дебютував черговий електромобіль. З огляду на те, що в цій країні вони виходять мало не кожен день, привід для огляду цієї новини на нашому ресурсі повинен бути значним – і він таким є. Справа в тому, що представлений на картинках нижче кросовер Seres SF5 Free Expedition Edition – перша в світі серійна модель на платформі Huawei DriveONE, яка містить всі ключові компоненти електричної силової установки: блок керування двигунами, власне двигуни, редуктор, перетворювач постійного струму, бортовий зарядний пристрій, блок управління тяговою батареєю.

Huawei вважає, що DriveONE – це гарне універсальне рішення, яке дозволяє не тільки спростити розробку електромобілів, але і зробити їх дешевшими. А судячи з того, що Seres SF5 Free Expedition Edition фактично конвертований зі звичайного бензинового автомобіля, DriveONE не сильно вимоглива до компонування авто. Всі ці переваги платформи повинні зацікавити компанії, котрі розмірковують про перехід своєї лінійки на електротягу.

За габаритами Seres SF5 Free Expedition Edition не відрізняється від звичайної бензинової версії, яка називається Seres SF5: колісна база – 2875 мм; довжина, ширина і висота, відповідно, 4700, 1930 і 1 625 мм. У рух він приводиться двома електродвигунами потужністю 350 к.с. Запас ходу, виміряний відповідно до стандартів NEDC, перевищує 1000 км. Але на ділі він буде меншим і навряд чи перевищить 850 км по циклу WLTP.

Seres SF5 Free Expedition Edition оснащений камерами і ультразвуковими датчиками, є навіть радар, але систему автономного водіння при її рівні L2+ складно назвати передовою. Втім, новинка оцінена досить скромно для рекордної заявленої автономності — рівно 40000 доларів США. Коли стартує продаж — джерело не повідомляє.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com