Представлений новий Mercedes С-Class W206

Компанія Mercedes-Benz представила седан і універсал C-Class нового покоління (W206). Модель вийшла більшою за попередника, а також обзавелася рядом сучасних електронних систем, які раніше дебютували на останньому флагманському седані S-Class.

Довжина седана склала 4751 мм, що на 65 мм більше в порівнянні з автомобілем попереднього покоління, а розмір колісної бази виріс на 25 мм — до 2840 міліметрів. Mercedes-Benz C-Class отримав абсолютно нову чотириважільну передню підвіску.

Що стосується зовнішності, то з флагманським S-Class новий компактний седан ріднить рельєфний капот, а також форма головної оптики. Mercedes C-Class буде доступний зі світлодіодними фарами з новою технологією Digital Light. Кожна фара містить по 1,3 млн відбиваючих елементів і голографічні лінзи, що обертаються зі швидкістю до 2 тис. обертів на хвилину. Завдяки цьому система здатна не тільки висвітлювати дорогу, але і при необхідності світловим пучком проектувати на неї попереджаючі символи.

У салоні також простежується схожість з флагманським S-Class. Так, седану і універсалу Class дістався інформаційно-розважальний комплекс MBUX другого покоління з цифровою панеллю приладів діагоналлю 10,25 або 12,3 дюйма, а також з центральним сенсорним дисплеєм, доступним в 9,5- і 11,9-дюймовій модифікації. Кількість аналогових кнопок і фізичних перемикачів зведено до мінімуму. Система MBUX підтримує функцію голосового управління, яка має можливість самонавчання і розпізнає «живі» команди. Для активації системи необхідно вимовити «Hey Mercedes» («Гей, Мерседес»).

В якості опції доступний інформаційно-розважальний комплекс з проекційним дисплеєм і доповненою реальністю. На лобове скло тепер виводиться інформація бортового комп’ютера і підказки навігації, які в режимі реального часу за допомогою графічних покажчиків і стрілок показують необхідну смугу для руху, напрямок з’їзди або потрібний поворот. Крім того, система «підсвічує» видимі перешкоди на шляху і дорожні знаки, а також проектує іншу корисну інформацію. Всі актуальні поновлення для MBUX завантажуються автоматично — з хмарного сховища.

У моторну лінійку седана і універсала C-Class увійшли чотирициліндрові бензинові турбомотори з робочим об’ємом 1,5 і 2,0 літра, а також дволітрові дизелі. Всі вони працюють за схемою «помірний гібрид» – зі стартер-генератором, який забезпечує додаткові 20 к.с. і 200 Нм крутного моменту.

Базовий бензиновий 1,5-літровий двигун розвиває 170 к.с., а його більш потужна модифікація видає 204 кінських сили. Дволітровий двигун має віддачу в 258 кінських сил. Що стосується дволітрового дизеля, то він доступний в двох стадіях форсування: 200 і 265 кінських сил. Mercedes-Benz C-Class запропонують як з двома ведучими колесами, так і з системою повного приводу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело reuters.com


Коментарі
Завантаження...