Представлений кросовер Volkswagen Tavendor

Він буде збудований на базі Teramont X.

Компанія Volkswagen має намір випустити новий кросовер Tavendor, який буде побудований на базі Teramont X. Спочатку автомобіль буде випущений лише на китайському ринку.

Китайські спільні підприємства SAIC-Volkswagen і FAW-Volkswagen давно випускають моделі, що конкурують одна з одною, які при цьому розширюють асортимент і дають покупцям велику свободу вибору.

Згідно з наявними даними, Volkswagen Tavendor буде побудований на «глобальній» модульній платформі MQB з поперечним розташуванням двигуна та переднім приводом у базовій комплектації. Розмір колісної бази складе 2980 мм, як Teramont. Габаритні розміри становитимуть 4936 х 2015 х 1756 мм. Тобто він буде трохи більшим за Touareg.

Незважаючи на великі розміри, третій ряд сидінь не буде навіть за додаткову плату. Салон Volkswagen Tavendor буде п’ятимісним. Але покупцям запропонують версію R-Line, яка відрізнятиметься зовні, як показано на фотографіях.

Молодша версія комплектується 2-літровим турбованим двигуном потужністю 186 к.с. Також у лінійці очікуються турбомотори 2.0 TSI потужністю 220 к.с. та 2.5 TSI VR6 потужністю 299 к.с. Ці версії отримають семиступеневий “робот” DSG та повний привід.

Інші подробиці разом із ціною будуть опубліковані пізніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com