Представлений гібридний кросовер Mazda CX-90 2024

Він вийде вже наступного місяця у США.

Компанія Mazda офіційно повідомила про те, що новий трирядний кросовер Mazda CX-90 2024 модельного року стане першою гібридною моделлю японського бренду в США, де він з’явиться наступного місяця.

Компанія підтвердила, що пропонуватиметься варіант PHEV на додаток до раніше анонсованого рядного шестициліндрового двигуна, і частково показала задню частину кросовера та його значок e-Skyactiv PHEV із синіми акцентами. Згідно з офіційними даними, бензоелектрична силова установка e-Skyactiv має забезпечити найкращу продуктивність та ефективність.

Очікується, що в гібридній моделі з модулем, що підключається, буде використовуватися та ж комбінація, що і в Mazda CX-60 для європейського ринку. Цей кросовер побудований на тій же платформі, що і CX-90, оснащений 2,5-літровим рядним чотирициліндровим бензиновим двигуном та електродвигуном, які в сукупності забезпечують потужність 323 к.с.

Літій-іонний акумулятор Ємністю 17,8 кВт•год. забезпечує заявлений запас ходу в 56 миль тільки на електриці, хоча Mazda натякає, що версія цієї трансмісії для США може отримати трохи інші характеристики.

Раніше компанія Mazda представила оновлену Mazda 6 та ювілейну спецверсію, присвячену 20-річчю з моменту виходу автомобіля на ринок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело caranddriver.com