Представлений 500-сильний Ford Mustang Dark Horse

Особливістю Ford Mustang Dark Horse є його унікальний 5,0-літровий двигун Coyote V8.

Разом з базовою моделлю Ford Mustang 2024 модельного року американський виробник автомобілів представив спеціальну версію Ford Mustang Dark Horse.

Абсолютно новий Ford Mustang Dark Horse – це перша нова серія високопродуктивних автомобілів Mustang за 21 рік, що відрізняється зловісним, але преміальним стилем екстер’єру та інтер’єру, а також потужним двигуном.

Особливістю Ford Mustang Dark Horse є його унікальний 5,0-літровий двигун Coyote V8, вперше представлений у 760-сильному Ford Performance Mustang Shelby GT500. Потужність двигуна у Ford Mustang Dark Horse складе 500 к.с.

«Ми взяли абсолютно новий Mustang, найкраще з нашого нового 5,0-літрового V8, і додали потужності, покращили аеродинаміку, шини, кермо та надали інтерактивну кабіну, щоб створити Mustang, який перевершує будь-який 5,0-літровий Mustang, випущений до цього», – сказав Ед Кренц, головний інженер Ford Mustang.

Ford Mustang Dark Horse включає в себе конструкцію з двома дросельними заслінками для поліпшення роботи двигуна, що підкреслюється відкритими ніздрями в передній решітці. Mustang Dark Horse стандартно поставляється з унікальною шестиступеневою механічною коробкою перемикання передач TREMEC, керувати якою водій буде через титанову кулю перемикання передач, надруковану на 3D-принтері. Водії також можуть вибрати вдосконалену 10-ступеневу автоматичну коробку передач Ford зі спортивними пелюстками для керування для швидкого і точного перемикання передач.

Додаткові вдосконалення трансмісії реалізовані для підвищення продуктивності на трасі. Ford Mustang Dark Horse включає канали охолодження гальм NACA, додатковий масляний радіатор двигуна, радіатор заднього моста та унікальний і легший радіатор з покращеною охолоджувальною здатністю та потужнішими вентиляторами охолодження для підвищення витривалості.

Mustang Dark Horse відрізняється унікальним налаштуванням шасі, великими задніми стабілізаторами поперечної стійкості та посиленими передніми амортизаторами. За гальмування відповідають 19-дюймові передні 6-поршневі гальма Brembo з 13,9-дюймовими роторами.

Орієнтована на водія «імерсивна цифрова кабіна» тут така сама, як у стандартній версії нового Ford Mustang.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело media.ford.com