Представлено Mitsubishi ASX нового покоління

Він розроблений спеціально для Європи.

Компанія Mitsubishi представила нове покоління кросовера ASX, що виглядає копією Renault Kaptur. Автомобіль випускатиметься на іспанському заводі Renault і надійде у продаж у березні 2023 року.

Автомобіль побудований на модульній платформі CMF-B альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, компактний кросовер, розроблений спеціально для Європи. Передня частина автомобіля виконана відповідно до концепції дизайну Dynamic Shield, на решітці радіатора розташований логотип Mitsubishі.

Автомобіль буде доступний із чотирма силовими установками. Однією з них став гібрид (PHEV) з 1,6-літровим бензиновим двигуном, двома електромоторами (стартер-генератор змінного струму і основний двигун), автоматичною багаторежимною коробкою передач і батареєю ємністю 10,5 кВт•год.

Друга гібридна установка (HEV) включає 1,6-літровий бензиновий двигун із двома електромоторами, автоматичну багаторежимну коробку передач та батарею ємністю 1,3 кВт•год. У свою чергу “м’який” гібрид поєднує в собі 1,3-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом і безпосереднім упорскуванням палива і шестиступеневу механічну коробку передач або 7-ступеневу автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням (7DCT). Базова версія в лінійці нового ASX є звичайним 1,0-літровим бензиновим турбомотором, що працює в парі з шестиступеневою механічною коробкою передач.

Аудіосистема Smartphone-link Display Audio (SDA) розташована в центрі панелі приладів, а система Multi-Sense, керована через SDA, дозволяє водієві вибирати режим водіння відповідно до його уподобань. Безпека руху підвищена за рахунок удосконалених систем допомоги водієві, серед яких система MI-PILOT, яка поєднує функції адаптивного круїз-контролю (ACC) і систему утримання автомобіля в смузі (LCA).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com